Kuidas laenu kalkulaator kindlustada kapitali

Kui taotlete ettemaksu, peate tavaliselt lubama investeeringu, et see tahte anda. See takistab finantseerimisasutusi, samuti pakkuda kõrgemat keelt ja paremini varieerub.

eraisiku laenud

Kaasaskantavateks ressurssideks on sularaha, kohvikud ja kõrvarõngad, laenu kalkulaator vaimumaja (patendid, muusika ja registreeritud e-raamatud), tehnikasse investeerimine – palju raha ja raha pangakontodel. Täiendav õiglus pakub eksklusiivseid investeeringuid fiskaalvahenditega alates futuuridest ja võlakirjadest.

Kodu

Maja nagu määratlus, sõidukid ja initsiatiivseadmed on krediitidega seoses tavapärased väärtused. Kõige populaarsemad neist on tavaliselt kodufinantseerimislaenu katkestused, mida on kasutatud inimese eluaseme või isegi investeerimiskodu kindlustamiseks. Ka need laenud pakuvad madalamaid intressimäärasid kui ainulaadsed laenud, kuna nende panus on panga hankimisega seotud madalamal.

Teine eelis, mis on seotud edusammudega võrreldes omakapitaliga, võib olla abi laenuvõtjatele, kellel on fiskaalne taust, kus kindlasti ei vasta liikmelisuse nõuded, mis on seotud muude fondidega seotud liikidega. Kuigi õiglus vähendab panga positsiooni, võimaldab see neil kirjutada suuremas muutuvas keeles ja alustada paremaid kinnitusjookse võrreldes muud tüüpi krediitidega.

Laenuvõtjatel on aga oht, et neil puudub uus elukoht, mis pandi tagatisena, kui nad ei suuda raha vastavalt maksta ja see on keel. Iga kord, kui laenuvõtja ei suuda teie endise olukorra parandamiseks maksta, võib laenu andev ettevõte teie elukoha tagasi võtta või isegi selle raha eest maha müüa ja alustada koolitamist, mis läheb suurepärasele eelarvearvestusele.

Laenud vs omakapital võivad nõuda ka kapitali t kinnitamise menetlust, võrreldes suure allkirjaga edasiminekuga, samal ajal kui finantsasutused peaksid uurima eluruumi väärtust, et näha, kas piisab laenatud raha mainimisest. See on puuduseks allikates, mis võivad olla ebausaldusväärsed või võib-olla mitte täielikult h2o, sealhulgas aktsiad ja aktsiad ning stardivõlakirjad.

sularaha

Kui teil on allikaid, mille väärtus kipub jääma rahastamise tagatiseks, saate kõik tagatud hüpoteegid turvaliselt ja usaldusväärselt maksta.Neid pause on tavaliselt parem tellida kui jailbroke laenudega, sest pangad võivad nõuda nii maja kui ka kodu omandiõigust (muidu nimetatakse hüpoteegiks) igal ajal maksejõuetuse korral. Samuti võivad nad avaldada madalamaid intressimäärasid, võrreldes allkirjaga pangakrediidiga, kuna nad vähendavad laenuandja saamiseks väiksemat riski.

Tagatislaenud saadakse paljude erinevate võimaluste ja kodufinantseerimislaenu, automaatse edasiliikumise või elukohaväärtusega rahaliste vahendite, mis tahes pangakonto, sisestamisdokumendi, varude aktsiaportfelli, maastiku ja ribadega.Laenu andev ettevõte vaatab tavaliselt varem elukohale pilgu, tuvastades, et ta on väärt, ja algatab selle, mida peate omakapitali tõttu pantima. See võib võtta rohkem aega võrreldes kirjavahetuse kordumatu eelvastuvõtmise protseduuriga ja selleks peaks olema suurem nõusolek.

Kui soovite leida sobivat ringlust, alustage uurimistööd ja alustage pangaasutuste meeskondades Sydney hindamist. Interneti-finantsasutused, et saaksid laenuks eelkvalifitseeruda ilma krediidiskoori hindamata, mis võib anda aimu, millist tüüpi liikumist saate leida. Samuti peaksite kaaluma, kui kiiresti peaksite parenduse tagasi maksma ja see tähendab, et jätkate tagasimaksekuludega ja muutute teadlikuks, et kui teie õiglus paraneb, võite uue kodu või elukoha loobuda. seda valvavad azinesid võimaldavad teil seda teha.

Futuurid

Suur hulk krediite avaldavaid panku, mis vajavad laenuvõtjaid, kui teil on vaja endisi ressursse röstida. Järgmisi ressursse nimetatakse õigluseks ja need tagavad panga maksejõuetuse võimaluse pärast edasiliikumist ning need müüakse ka kahjumi saamiseks, olenemata sellest, kas laenuvõtjate jaotus on teie võla tasumiseks või mitte. Aktsiakrediiti leitakse tavaliselt madalamate tasude eest kui lukustamata krediiti ja selle suurepärase finantskvaliteediga on lihtsam saada.

Näiteks laiendavad uued pangad ja alustavad NBFC-d krediiti, mitte aktsiaid, millel võib olla aktsiaid, jagatud stipendiumitoetuste tehnikaid või võlakirju. Neid tuntakse nii finants- kui ka SBL-i aktsiatena ning neil on kalduvus saada märkimisväärseks netoväärtuseks. SBL-idel on võimalus kiiresti raha näha ja paljude jaoks selgitusi, näiteks elukoha leidmist või äristrateegiate ostmist. Lisaks sisestavad nad kõrgemaid teenustasusid võrreldes elukoha hindamisega, mis on seotud finants- (HELOC) ja starditoetuse laenudega.

SBL-i omandamiseks röstib inimene uutele ametikohtadele, mille alusel võib finantsasutus saada mis tahes pandiomanikuks. Juhul, kui jääte rikkuma pärast futuuride majanduslikku arvu, võib laenuandja neutraliseerida uue aktsiaportfelli ja müüa need teie võla katteks. See võib olla investoreid puudutav pettus, kuna see võib tekitada maksustatud olukorra ja peatada teie investeerimisprogrammi. Kui soovite tegelikku riski maandada, võite pöörduda käendaja poole, kes tagab iga kord, kui maksud jäävad maha.

Individuaalsed positsioonid

Tarbija võib finantslaenu tagatisena lubada oma konkreetseid positsioone, näiteks aktsiaid ja alustada ühist sularaha. Laenu väljastav ettevõte saab seejärel selles artiklis taaskasutada võimalusi, et eraldada majanduslikkust, mida tarbija tagasi ei maksa. Väärtusemurdmisel on tavaliselt kulud väiksemad kui lukustamata laenudel, kuna laenuandva ettevõtte risk on palju väiksem.

Erainvesteeringud on raha laenamiseks tavapärane väärtus, eriti finantsasutuste puhul, mis ületavad kapitali, et laenuvõtjad saaksid madalama finantsseisuga. Privaatseid tehinguid on tavaliselt raskem sissetulekuks muuta, lisaks on need pangaasutuste jaoks üldiselt palju suurepärasem omakapital, mida kodu või võib-olla kontrollib.

Kõik laenud saadakse tavaliselt tagatisena, sealhulgas eluasemelaen, samuti fiskaalsega (LOC) seotud toodete rida. Täiendavad laenuvõimalused ei nõua uut õiglust, mida kõiki peetakse vangistatuks, kuid finantsasutused võivad laenuvõtja finantsseisundi võrdlemiseks kasutada mõnda muud meetodit.

Tarbija, kes vabaneb uuest õiglusparandusest, nõustub uude majja pöördumisega, kuna ta ei saa aidata kulusid teha, kuid valitud leping võib erineda tavapangas, tagades juriidilised juhised. See sisu kaalub omakapitali edusamme, et tasapisi ohtudest teada saada ja enne valiku tegemist on võitja. Lisaks on soovitatav sirvida ringi, et hankida parimaid tagatise edenemistasusid või uurida paljusid laenu andvate asutuste koode, mis on varem laenu saanud.