Vibstar Otomatik Besleme Sistemleri

Vibstar olarak siz değerli müşterilerimize üretim maliyetlerini azaltıcı otomasyon sistemleri sunmaktayız. Çalışan kadrosu olarak uzun yıllar Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen firmalarına üretilen projelerde yer aldık.

Yirmi yıllık deneyimimizle bu sistemlerin vazgeçilmez bir parçası olan otomatik besleme üniteleri(vibratör,sarsak)konusunda 2011 yılı itibar ile vibstar olarak hizmet vermeye başladık. vibstar deneyimli teknik kadrosu ile projeden üretime kadarki süreçte ve satış sonrası hizmetle müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir.

İletişim

Eğitim hayatımızda dünya çapında önemli firmalarda staj yapma şansımız oldu.
1989 senesinde Makina Otomasyon sektörüne girdik.
Önemli firmalarda çalışmalar yaparak birçok projeyi tasarımdan üretime gerçekleştirdik.
Otomasyon makinaları birçok farklı bölümden oluşur.Bunlardan bazıları Tasarım,mekatronik,pnömatik,hidrolik, plc elktrik elktronik sistemler,besleme sistemleri,konveyörler vb. Otomasyon makinaları birçok farklı sistemlerin bir araya getirilerk tek merkezden kontroluyla çalıştırılmatadır.
Otomasyon makinaları fabrikalarda, üretimi ,verimliliği,kaliteyi artırmakta ,ürün ve üretim maliyetlerini aşşağı çekmektedir.
Bizler 29 ekim 2010 da başlayarak 2011 yılında VİBSTAR OTOMASYON firmasını kurduk. Burada Besleme Sistemleri konusunda uzmanlaştık.Yerli yabancı birçok firmaya
hizmet verdik.Ürünlere özel çözümler ürettik.
2021 yılına geldiğimizde çözüm ortağı olduğumuz firmalarla devam etmekteyiz.
Ayrıca yurt dışında bazı ülkelerede ihracatlarımızı gerçekleştirdik.

VİBSTAR OTOMASYON
Nihat Tutuş